Site logo

Depremde Kaybettiğimiz Dalıcı Dostlarımız

Nerede Dalsak’ta yazacağım ilk blog yazısının bir manifesto yazısı olmasını planlıyordum ancak bugün çok anlamlı bir anma merasimi gördüğüm için tarihin sayfalarına not düşmek adına ilk blog yazımı 6 Şubat’ta meydana gelen depremde kaybettiğimiz dostlarımıza ayırmak istedim. Antakya’da depremi yaşamış biri olarak, kayıplarımızı, acılarımızı ve duygularımızı anlatabileceğimiz hiç bir kelime maalesef yok, ilk defa kelimelerin kifayetsiz kaldığının ne demek olduğunu tecrübe ettim.

Keldağ Dalış Merkezi’nin sezonun ilk dalışını depremde kaybettiğimiz dostlarımızın anısına düzenlediği için Mahmut İğde hocamıza göstermiş olduğu bu vefalı organizasyondan ötürü çok teşekkür ediyorum. Sadece bu dalış organizasyonu için değil, Hatay’ı terk etmeyip şehrine sahip çıktığı için, Hatay’ın tekrardan kalkınmasında Keldağ Dalış Merkezi olarak ellerinden geleni yapmaya devam edecekleri için çok minnettarız.

Depremde kaybettiğimiz dostlarımız Sabit Dönmez, Onur Ak, Müge Sorar, Nadııa Tazeaslan, Hüseyin İrez ve diğer tüm kaybettiğimiz dostlarımızın mekanları cennet, ebedi istirahatleri nurlar içinde olsun…

Nadııa Tazeaslan - Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Nadııa Tazeaslan – Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Onur Ak - Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Onur Ak – Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Hüseyin İrez - Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Hüseyin İrez – Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Sabit Dönmez - Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Sabit Dönmez – Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Müge Sorar - Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı
Müge Sorar – Keldağ Dalış Merkezi Anma Dalışı

Yorumlar

  • Henüz Yorum Bulunmuyor
  • Add a comment