Site logo
Açıklama

Keldağ Dalış Merkezi uzun yıllar dalış tecrübesi olan güzide bir ekibin Doğu Akdeniz’de konforlu ve güvenli dalışın eksikliğini görerek kurmuş olduğu yeni ama heyecanlı ve her geçen gün katılımcı sayısını arttırarak ilerleyen bir dalış merkezidir. Öncelikle güvenli dalış parolası ile yola çıkan ve bu sayede eğlenceli dalışı hedefleyen etkin ve yetkin eğitmenlere sahip olan dalış merkezimiz ileri düzey donanımlı teknemiz ve en iyi ekipmanlar ile dalıcılarımıza hizmet vermek arzusundayız.

15 metre boyutunda iki katlı teknemizin alt katı dalıcılarımızın hazırlanması, briefing, fotoğraf ve video çekimi için ekipmanların kurulumu ve korunması amacıyla mühendislik çalışmaları ile dizayn edilmiş olup üst katımız dalış sonrası istirahat, eğlence, güzel zaman geçirmek ve yeni dostluklar kurmak amacıyla her türlü konforu sunmak üzere hazırlanmıştır.

Keldağ Dalış Merkezi olarak güvenli ve eğlenceli dalış için eğitimin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve yetiştirdiğimiz dalıcılarımıza teorik ve pratik uygulamalarını tekrarla gelen konfor ışığında sunarak kendine güvenen, bağımsız ve donanımlı dalıcılar yetiştirme arzumuzu her geçen gün geliştirerek büyüyoruz.

Bizler, Keldağ’ın muhteşem koylarında eğitimlerimize devam ederken deneyimli dalıcılarımıza Türkiye’de eşine az rastlanır mağara, baca ve kovuk dalışlarında rehberlik etmenin gururunu yaşıyoruz. Özellikle yılın belli zamanlarında çiftleşme ve doğum yapmak üzere gelen çeşitli türlerde vatozlar ve köpekbalığı dalışlarımızda dalıcılarımızın gözlerindeki ışıldamayı ve yaşadıkları eşsiz heyecanın getirdiği duyguları görmek ve bunu güvenli dalış parolası ile gerçekleştirmek en büyük mutluluğumuzdur.

Her geçen gün dalıcı ve eğitim almak isteyen dostlarımızın arttığını gördükçe Keldağ Dalış Merkezinin ne kadar doğru yolda ilerlediğini anlamakta ve bunun sorumluluğu ile hep daha iyiye doğru maviliklerde yol almaktayız.

Keldağ Dalış Merkezi sualtı ve su üstü çevreye duyarlılığı, İnsanlığın korunmasının mavinin korunmasından geçer bilincinin yerleştiği ve bu sayede güvenli ve eğlenceli dalış parolası ile hareket eden, dalıcılarına saygılı ve konforlu dalışı hedefleyen, Doğu Akdeniz’in tüm güzelliklerini sunan deneyimli ekibi ile hizmet vermeyi amaçlayan bir kuruluştur.

Not Available
Günlük çalışma programı mevcut değil.
 • Pazartesi

  24 Saat Açık

 • Salı

  N/A

 • Çarşamba

  N/A

 • Perşembe

  N/A

 • Cuma

  N/A

 • Cumartesi

  N/A

 • Pazar

  N/A

 • 14/07/2024 19:56 yerel zaman

Konum ve Adres
Dalış Merkezinin Sertifikaları
Takip Et
Şehir
 • Henüz Yorum Bulunmuyor
 • İnceleme ekle